2013, Севастополь, МСФЗ та Інтегрирована звітність


22-23 серпня у Севастополі пройшла Перша міжнародна конференція «МСФЗ та інтегрована відповідальність»

Організаторами конференції виступили Національний банк України, Business Education Alliance, IFA, ACCA та Університет банківської справи НБУ. У засіданні та роботі секцій прийняли участь більше 130 топ-менеджерів, власників компаній, фінансових директорів, аудиторів, бухгалтерів, фінансових аналітиків, а також представників Національного банку України та міжнародних економічних організацій.
В ході роботи конференції обговорювались найбільш важливі питання розвитку МСФЗ, інтегрованої звітності та корпоративної соціальної відповідальності, останніх змін в МСФЗ, наслідків запровадження МСФЗ , особливостей податкового законодавства, звітності банківського сектору, обліку, контролю і аналізу в умовах концепції «стійкого розвитку».

 

Більше фото на нашій сторінці Facebook.

 

Міжнародні стандарти фінансової звітності як відображення глобалізації та реалії України

З часу свого виникнення і донині бухгалтерський облік ніколи не був річчю в собі, він був і є послугою, корисність якої споживач визначає за якістю фінансової інформації, необхідної йому для ухвалення рішень. Олена Баришнікова, МВА, АССА, IFA

Хто ж завжди був і залишається VIP– споживачем на ринку фінансової інформації? Відповідь проста: постачальник капіталу, шановний інвестор, який бажає розмістити свій капітал так, щоб він якомога більше приростав, і, якомога менше, піддавався ризикам. Фраза: «Бухоблік – мова бізнесу», – стала вже крилатою.

Читати повнiстюЗакажите обратный звонок: