Як це було у 2015


Пост-реліз

22-23 серпня у Львові пройшла III Міжнародна конференція «Виклики українського бізнесу глобального ринку. МСФЗ та інтегрована звітність».

Організаторами конференції виступили Національний банк України, Бізнес освітній альянс, Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), BDO в Україні.

Захід пройшов за підтримки Інституту фінансових бухгалтерів (IFA), Единбурзької бізнес-школи Східної Європи, журналу «Довідник економіста», газети «Кадри и Зарплата», Клубу Ділових Людей, освітнього партнеру - Київська Школа Економіки та генерального інформаційно-правового партнера ЛІГА: ЗАКОН.
У дискусіях та роботі практичних секцій прийняли участь більше 130 топ-менеджерів, власників компаній, фінансових директорів, аудиторів, бухгалтерів, фінансових аналітиків, а також представників Національного банку України та міжнародних економічних організацій.

В ході роботи конференції обговорювались найбільш важливі питання розвитку бізнесу в Украні.
Відкрила конференцію Олена Баришнікова, директор Business Education Alliance. У своєму вітальному слові пані Олена висловила сподівання щодо плідної роботи конференції та побажала учасникам побільше позитиву в дискусіях. Також, вона передала учасникам конференції вітання від Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), яка виступила генеральним спонсором конференції.  Пані Олена зауважила, що АССА чи не єдина організація, що займається популяризацією МСФЗ, сприймається багатьма бухгалтерськими організаціями та контролюючими органами як зразок досконалості навчанні та завжди підтримує заходи, що маюсь за мету покращення рівня професійної освіти.

Перша панельна дискусія пройшла під темою «Шляхи відродження українського бізнесу» та мала на меті дати узагальнену картину місця України у глобальній економіці, розставити акценти за  небезпеками та можливостями. Модератором виступила Алла Савченко, президент BDO в Україні. Вона зазначила, що наша країна має великий потенціал розвитку і якщо кожен використає його частинку у своїй щоденній праці, це допоможе Україні зайняти провідні позиції в світі.

Другу панельну дискусію "Банки. Ризики. Фінанси. МСФЗ" модерувала Віра Ричаківська, заступник Голови Національного банку України 2011 – 2014 рр., і в цій частині конференції планувалося оцінити ризики та виклики, з якими стикається український бізнес і фінансова система, обговорити варіанти можливих рішень ключових питань. Основним спікером виступив Богдан Лукасевич, головний бухгалтер – директор Департаменту бухгалтерського обліку НБУ. Він поділився з присутніми результатами напрацювань регулятора у сфері впровадження МСФЗ у банківський сектор. Зокрема, пан Богдан зазначив, що головним досягненням вважає забезпечення підґрунтя для визнання даних бухгалтерського обліку як єдиної бази складання різних видів звітності (фінансової, управлінської, податкової, статистичної).

Другий день виявився не менш насиченим. Узагальнити міжнародний та український досвід підходів до управління компанією на основі створення цінності і доданої вартості

У рамках третьої панельної дискусії, модератором якої виступила Олена Баришнікова,  учасники обговорювали тему сталого розвитку бізнесу, намагалися узагальнити міжнародний та український досвід підходів до управління компанією на основі створення цінності і доданої вартості  через управління. Рецептами успіху поряд з експертами ділились представники провідних компаній України.

Далі захід продовжився у форматі практичних секцій. Одна з них була присвячена реаліям реформування податкового законодавства. Доповідачами виступили представники АФ "Контракти-Аудит.

Актуальні питання застосування МСФЗ у банківському секторі розглядалися на однойменній практичній секції представниками регуляторів та провідними експертами.

Міжнародні стандарти фінансової звітності як відображення глобалізації та реалії України

З часу свого виникнення і донині бухгалтерський облік ніколи не був річчю в собі, він був і є послугою, корисність якої споживач визначає за якістю фінансової інформації, необхідної йому для ухвалення рішень. Олена Баришнікова, МВА, АССА, IFA

Хто ж завжди був і залишається VIP– споживачем на ринку фінансової інформації? Відповідь проста: постачальник капіталу, шановний інвестор, який бажає розмістити свій капітал так, щоб він якомога більше приростав, і, якомога менше, піддавався ризикам. Фраза: «Бухоблік – мова бізнесу», – стала вже крилатою.

Читати повнiстюЗакажите обратный звонок: